Červen 2013

Večerní pohoda

30. června 2013 v 21:49 | J. |  Videoklipy
Je tak krásný večer a já si doma u počítače jedu pořádné české pecky k tomu si papám všechno co najdu v ledničce takže budu zase tlustá, jak to prase, ale POZOR já už vlastně jsem takže to je úplně jedno. :D

Tak a teď zasedněte pořádně tima vašema krásnýma zadečkama do tich vaším židliček u počítače a pořádně si užívejte mojí PARTY HARD při českých pecičkách :D

Jako první vám tu představuju Lucie Vondráčková - Ty jsi ten nej naučila mě na ní mamina poslouchala jí pořád až se mi tak zalíbila, že jsme jí hned poslala přítelovi, že tak to citím i s ním! :D

Není úžasný?

30. června 2013 v 20:39 | J. |  Deník

Největší ťuňťa


Ne není to bohužel můj pesan je to mé kamarádky Týnuši a musím říct, že jí ho neskutečně závidím i když neskutečně něčím smrdí, pořád brečí nebo otravuje, že si chce hrát. Největší poklad to je když spí najednou takovej klid. Jsem ráda za mojí Jejminku, která už ví co a jak i když taky občas někdy zlobí, ale tak kdo ne.

Pizza šneci z listového těsta

29. června 2013 v 18:59 | J. |  Návody

S maminou vaříme

(Koukám, že se nám i nějaké připálili, tak toho si nevšímejte)

Rozhodli jsme se s maminou, že by jsme si mohli ukuchtit něco dobrého a rychlé, tak jsme po internetu hledali různé recept a zalíbil se nám recept na Pizza šneci a taky, že jsme ho šli hned zkusit. Pokud si budete zkusit i sneky vy doma máte v celým články menší recept jak na to.

Líčení na praxi

29. června 2013 v 16:04 | J. |  Deník
(Tento článek jsem dala do rozepsaných a upravila si ho tak se nedivte, že bych byla místo vysvědčení včera ještě na praxi. Jenom se mi prostě nelíbil, tak jsem si ho chtěla upravit.)

Ahoj včera na praxi jelikož už nemáme co dělat, tak mistrové řekli, že si uděláme nějaké ličení. Téma jsme se mohli vybrat samy a tak mě napadlo ještě s mamkou, že bych mohla udělat avatara. Popravdě se mi moc do toho nechtělo protže jsem si myslela, že si každej vymyslí něco lepšího a já tam bud za debílka, kterej udělal jenom lehkýho avatara, ale nakonec to dopadlo dobře protže mé milované mistrové se to až tak líbilo, že si to musela i hned vyfotit a řekla, že se mi to opravdu povedle, že mi dá jako jediné i za to jedničku.

Narozeniny

29. června 2013 v 16:04 | J. |  Deník
(Tento článek jsem dala do rozepsaných a upravila si ho proto je to zveřejněný znova jinak byl zveřejněn 11. června)

Miluju toho mého blázna!

Ahoj holky včera jsem měla narozeniny musím vám říct, že to nebylo všechno podle mích představ, ale nakonec to dopadlo naštěstí všechno dobře. Přítel mi dal krásnou růžičku a bombošku Merci. A opět mi popřál slovy ''Všechno nejlepší lásko a doufám, že ti takhle budu přát a slavit s tebou narozky i příští rok. Miluji tě.'' Můj přítel se taky horzně nerad fotí což je pro něj docela nevýhoda protže já focení miluju a vždycky ho do toho nutím ať se de semnou vyfotit. Tentokrát jsem ho, ale ukecala na to, že mám narozeniny, tak, že by to pro mě mohl udělat, tak nakonec šel.


Nejlepší kamarádi

29. června 2013 v 15:55 | J. |  Deník
(Tento článek jsem dala do rozepsaných a upravila si ho proto je to zveřejněný znova s dnešním datumem)

Mám ty nejlepší kamarády, který si ani nezasloužím opravdu

Včera přišli ke mě domu, že mi ještě popřejou k pondělím narozeninám protože v pondělí jsme se nemohli vidět museli se učit apod., tak jsme se domluvili na středu. Když zaklepali na moje dveře a já šla otevřít dveře tak jsme viděla jenom krásnej puket růží dohromady je jich 16! A moje milovaná Týnuše mi udělala na CD naše společné fotky k tomu písničku a pořádně si s tím musela pohrát je to něco jako video, ale s fotek. Bylo to od ní moc hezký až mě rozbečela. Asi na 7 hodinu jsme šli k Týně a udělali jsme ze sebe pořádný dementy. Byla zábava ani jsme se nenudili a pro mě to byl opravdu moc hezký den.

Nový vlasy

11. června 2013 v 20:49 | J. |  Deník
Psala jsem vám, že si nechám udělat styl vlasů ombré mě osobně se to vůbec na mě nelíbí jsem až v tom moc blonďatá. Ale je teda dobré jak mi to kadeřnice dělala první mi natupíruje vlasy a na konečky dá barvu, aby jste měli představu jak tak to vypadá, prostě vypadáte potom jako strašidlo. a hned vedle máte výsledek co na to řikáte?Rodiný oběd

9. června 2013 v 19:41 | J. |  Deník
V předchozím článku jste si mohli dočíst, že jsem jela s rodičema a s babčou na oběd. Bylo to už z toho důvodu že já mám zítra narozky a mamka je má rovnou 14. června, tak jsme babču pozvali. Musím vám říct, že jsme se pořádně najedla ani jsem s tím nepočítala. Jako první tu máme předkr šopský salát je to můj nejoblíběnější salát tak jsem prostě a jednoduše neodolala.


Jako další na řadu přichází hlavní chod a to jsem si objednala kuřecí maso plněné šunkou a sýrem a jako obloha hranolky. Snědla jsem ani né půlku, ale ještě, že mám takového tátu jedlíka, že to za mě dojedl jako vždy.


Jelikož v restauraci byla hrozně příjemná obsluha a pán chtěl hrozně prodat domácí dortíky, tak zničeho nic k nám přišel s kousky dortíků ať je aspoň zkusíme. My jsme byli ale, tak plný už z toho jídla, že jsme mu řekli, že si je od něj necháme zabalit. Vypadají, ale opravdu skvěle jsem zvědavá jak budou chutnat.


9. června

9. června 2013 v 10:49 | J. |  Deník
Ahoj mám toho docela dost co bych vám mohla povyprávět, ale všechno to zkrátím, protože by jste si to určitě ani nepřečetli kdyby to bylomoc dlouhé. Začnu tím, že včera jsem se jela s mamkou a s kámošem kouknout do Ikei zítra mám totiž narozeniny tak se mamka rozhodla, že mi koupí zrcadlo do pokoje, jinže to neskočilo jenom u zrcadla, ale i s mím vysněným krásným velkým obrazem Paříže! Až bude pověsený na zdi určitě vám ho vyfotím, aby jste měli představu. Ten obraz je, ale tak velký, že jsme chvilku přemýšleli jak ho dát do auta museli jsme sklopit i sedačky aby se tam vešel pomalu jsme i nezavřeli kufr no, ale byla to sranda.

Když jsme přijeli domu okolo 8 hodiny šli jsme s Ondrou za Týnou chvilku jsme seděli na její zahradě pak jsme se, ale rozhodli, že půjdemi k ní domu byla. Povídali jsme šli pak jsme šli taky chvilku na Omegle to nás, ale taky nebavilo tak jsme si pustili srandovní videa a u toho jsme se pobavili nejvíc. Tday máte jednu fotku z večera s Ondrou.

Dneska mám po dlouhé době nabitej den jedu teď s rodiči a babičkou na oběd hned jak přijede má přijet kadeřnice a já jsem si na ní připravila, že mi udělá ombré, tak jsem na to zvědavá. A nakonec budu chtít po tátovi ať mi pověsí ten obraz i to zrcadlo jsem zvědavá jestli bude proti :D. Na to, že jsem hned nazačátku psala, že chci tenhle článek zkrátit, tak se mi to moc nepovedlo, že?

Relax

6. června 2013 v 13:39 | J. |  Deník
Takže pokoj mám už uklizenej připraveno na praxi taky vykoupaná, úpravená taktéž a teď už budu jenom čekat na 3 hodinu než mi přijede Týnuše (nejlepší kamarádka) s Týnou budu tak hodinku u ní a pak za mnou přijede kámoš ze základky Martin a přídá se ke mě a k Týně vůbec nevím co budeme dělat, ale snad má něco v plánu. Tady máte fotku z dneška je nic moc ale je aspoň s tím největším miláčkem. A teď když už nemám co dělat zalezu si do postele a konečně se zase začtu do knížky Padesát odstínu šedi.