Červen 2013

Milovaná snídaně

6. června 2013 v 12:49 | J. |  Deník
Dnes ráno jsem si udělala mojí oblíbenou snídaní chleba s ředkvičkami. Také mám ráda třeba chtěba a na tom poležené nakrájené rajčata a ještě malinko posilit solí to taky miluju. Ale popravdě já mám ráda hodně věcí dá se říct, že jsem taky dost velkej jedlík, ale taky dost vybíravá je to hold semnou těžký.


No a co budu dělat teď? asi si pořádně uklidím pokoj připravím si učení a oblečení na praxi a až tohle všechno budu mít hotové začtu se do mé milované knížky ''Padesát odstínu šedi'' Co máte v plánu dělat vy? Taky čtete tuhle knížku?

Můj míláček

5. června 2013 v 11:20 | J. |  Deník
Ahoj dámy představuju vám toho nejrozmazlenějšího a nejvíc líného psa na světě. Takhle se prosím ráda rozvaluje na naší pohovce a ještě radši to má v posteli mezi peřinami a když jí tam nechceme pustit, tak je ještě na nás uražená co si to vůbec dovolujeme jí nepustit mezi nás. Ale i tak není ňuňatá? <3


Taky máte nějakého svého milovaného mazlíčka?

24. května

4. června 2013 v 14:59 | J. |  Deník
24. května jsem měla svátek a já mám toho nejlepšího přítele na světe. Měl ke mě přijet na půl 6, ale už měl spoždění cca čtvrt hoďky a já už přemýšlela kde asi může být doufám, že není s nějakou frajerkou a na mě zapomněl nebo, že se mu něco nestalo. Ale zničeho nic jsem slyšela jak zazvonil znovek, tak jdu otevřít a stojí ve dvěřích s krásnou kyticí růžiček.


A ze slovami mi řiká: '' Miláčku můj omlouvám se za spoždění, ale musel jsem ještě někam zajet a tady máš ode mě takovou maličkost ke tvému svátku, tak všechno nejlepší a miluju tě!' '' Ani nevíte jak mě potěšil je to můj největší poklad! :*
_________________________________________________
Taky máte některá, tak báječného přítele? Napište mi s čím zase potěšil on vás. Stačí i jestli máte nejlepšího kamaráda a taky vás takhle potěšil.

Naše třídní fotka

4. června 2013 v 8:49 | J. |  Fotky
Ahoj miláčci moji v pátek jsme ve škole dostávali třídní fotku, tak mě napadlo, že bych sem vám mohla pochlubit a ukázat vám jí a schválně jestli poznáte která jsem . Aby jste pochopili proč jsme celá třída jenom holek, tak jsem šla na střední školu obor kosmetička tak je asi jasné, že tam bohužel kluky mít nebudeme.


Musím vám také říct, že na škole máme o obor fotograf a fotil nás jeden krásnej druhák, ale teda holky řeknu vám, že to byl fakt fešák jsem i ráda, že ho občas potkám na škole. Ale co já to tady mektám jsem přeci zadaná tohle já nemužu :D
_________________________________________________________
Jo a holky chtěla bych se zeptat jak se tady opět blog změnil jde někde vidět nebo najít, že mi přišel novej komentář ke článku a taky kolik lidí jsem za ten den měla?

Takhle to u nás teď vypadá

3. června 2013 v 18:53 | J. |  Deník
Ahoj tak jsme se dneska byli podívat jak se po včerejšku u nás zvedla hladina vody a teda musím vám říct, že už by to mohlo stačit ne? V Berouně už nejsou pomalu ani vidět fotbalové branky a ty že jsou vysoké. Taky jsem slyšela že už ZOO v Praze evakuovali pár zvíře tak jenom doufám, že se nějakým něco nestane. Je to strašný, ale na druhou stranu to má i jednu výhodu nemusím do školy řiditel nám už na dnešek a i zítřek vyhlásil řiditelské volno tak snad to takhle bude pokračovat :D


Design od Coco

3. června 2013 v 18:23
Nový design od cocoart.blog.cz
loading
Pěkný den ♥.

Umíš udělat hezky layout?

3. června 2013 v 11:18 | J.
Ahoj slečny mohla bys te m i nějaká udělat layout na rychlo chtěla bych ho ale už dneska tam nevím jestli by se nějaké chtělo, ale jestli ano určitě se ozvěte budu vám opravdu moc vděčná.