Říjen 2013

Nevšímejte si toho..

30. října 2013 v 22:00 | J. |  Deník
Dobrý večer slečny jsem neskutečně naštvaná. Už dvě slečny mi na blog napsali otázky typu ''Proč májí jako debilní blog?!''. A já samozřejmě vůbec nevím co se děje. Miláčci já tyhle hnusný komentáře nepíšu někdo to píše za mě a udává tam mají adresu blogu, tak se hrozně omlouvám a hlavně si toho nevšímejte. Hrozně by mě tedy zajímalo kdo to dělá a hlavně proč? Taky mě to hrozně mrzí a doufám, že je to poprvé a naposled protože jinak bych si blog musela nejspíš vymazat. Nepotřebovala bych aby mi psali každý den slečny proč píšu, že mají hnusný blog a vysvětlovat jim, že to nepíšu já myslím si, že spousty by mi ani nevěřili a to je na tom asi to nejhroší. A já blbá si ještě řikám jak to, že mám za dnešek tak vysokou návštěvnost a on za mě někdo posílá hnusný komentáře no :/. No ach jo nenaštvalo by vás to? Hlavně se mi tohle nikdy nestalo a divím se, že to i někoho napadne. Tak děkuju za pochopení a doufám, že mi aspoň věříte. Noo, ale každopádně bych tomu kdo to za mě posílá chtěla poděkovat aspoň za to, že mám vysokou návštěvnost takovou jsem už dlouho neměla!

Další krásný prázdninový den

30. října 2013 v 9:00 | J. |  Deník

Včerejšek jsem strávila s Týnušou ♥

Ahoj včerejšek byl úžasný trávila jsem ho celý den s nejlepší kamarádkou. V první řadě jsem jí ukecala ať se vrátí na svůj blog, tak se zatím vrátila ke grafice její blog máte ZDE kdyby vás zajímal nebo potřebuje nějakou grafiku. Doufám, že jí to dlouho vydrží a chytne jí to byla by škoda kdyby se na to zase vykašlala.

Po zbytek dne jsme se rozhodli, že si udělá napářku a já se jí pokusím vyčistit pleť, ale i když jsme napářku nechali působit aspoň 20 minut pořád jí komedony (černé tečky) nechtěli jít ven. Vůbec jsem to nechápala, nebo jestli jsem to dělala špatně? Opravdu nevím.

V celém článku máte i fotky z krásnýho dne.


V kině na pohádce Turbo

29. října 2013 v 12:10 | J. |  Deník

Nakonec jsme se rozhodli, že pojedeme

Čauves takže jelikož jsme včera s miláčkem neměli co dělat rozhodli jsme se, že do toho kina pojedeme. Nešli jsme tedy na kameňák, ale na krásnou pohádku Turbo. Mému příteli je 19 let a ta pohádka byl jeho nápad. No je úžasný a já ho prostě ho zbožňuji. :D

Pohádka nám začínala v 17:30 my už jsme tam byli v 17:00 protože jsme měli zarezervovaný lístky a ty se musejí vyzvednout aspoň půl hoďky předem aby nám naše místa někdo nevzal. Aby nám to čekání uteklo pocházeli jsme se po obchodech a vybírali jsme přítelovi nějaké pěkné džíny. Když jsme se, ale tak procházeli po obchodu přítel se hned zastavil u spodního prádla a, že mi to určitě koupí k Vánocům a ještě mě tam ukecával ať si to vyzkouším.. samozřejmě, že jsem do toho nešla, ale zase sranda by asi byla no. :D


Prázdniny jak mají být

28. října 2013 v 13:50 | J. |  Deník

Prázdniny si zatím užívám skvěle!

Ahoj prázdniny jsou zatím takové jaké by měli být. Pořád mám něco v plánu.
V první řadě bych vám chtěla říct, že když u mě byla Terka bylo to perfektní pořád jsme se něčemu smáli mě a Týnušu (na fotce v vlevo) parádně nalíčila a na ten večer jsme se všichni 3 parádně připravili. Byli jsme trošku v náladě Terka se teda pěkně opila, ale tak to k tomu patří my jsme se jí s Týnou aspoň pořádně smáli, ale tak co dělala si nechám už pro sebe. Přeci jenom už jí je 18 je dospělá. :D

Noo a v neděli ráno Terka musela odjet protože já už jsem byla domluvená s přítelem, že budu s ním a hlavně jsme jeli ráno hned k babičce na oběd. A dneska se ještě s přítelem rozmýšlíme jestli pojedeme do kina, tak uvidím jak se to vyvine.


Konečně jsou tady prázdniny

25. října 2013 v 17:49 | J. |  Deník

Teď už mám před sebou jen prázdniny!

Čauky slečny co mi budete dělat vy o prázdninách? Já už jsem si plán tak trochu udělala..dneska se budu chtít pořádně vyspat, ale ještě před tím se kouknu na duel vyvoleních rozhodně fandím Nikol, myslím si, že je to silná soupeřka, ale kdo ví jak to dnes dopadne. Koukáte někdo vůbec na vyvolení a komu fandíte vy?

No a zítra mi přijede spolužačka a půjdeme spolu do modráku a pořádně si spolu zapaříme naposled jsme spolu někde byli minulej rok, tak si to teď musíme napravit. No a o týdnu bych chtěla jít s přítelem do toho kina přesunuli jsme to na pondělí. A po zbtek prázdnin budu relaovat :D co máte v plánu vy?

Praxi mám konečně za sebou

24. října 2013 v 17:55 | J. |  Deník

Praxi jsem zvládla!

Ahoj dnes byl poslední den praxe zvládla jsem to docela v pořádku a i mi to naštěstí rychle uteklo. Zítra už jen škola do 13:20 a pak prázdniny. Jediné co mě štvě, že máme prázdniny jen do středy všichni kolem mě mají celý týden! Prosím napište mi někdo, že taky máte jen do středy! :D

Zítra jsem si tak trochu naplánovala den s přítelem. Chtěla bych jít na Kameňák 4, ale on o tom ještě neví takže jsem zítra zvědavá co se z toho vyvine. Byli jste už někdo na kameňákovi, jestli to má vůbec cenu na to jít, abych nebyla sklamaná? :D

Více v celém článku..


Praxe aneb masky máme za sebou

22. října 2013 v 18:49 | J. |  Deník

Ještě 3 dny a praxi mám za sebou!

Ahoj miláčci ten kdo z vás čte moje články dobře ví, že mám tento týden praxi mě by praxe vůbec nevadila dokonce mě i baví, ale kdyby jsem měla jenom ranní.. radši si přivstanu než, abych tam byla až do 18:00 do večera, ale stím bohužel nic nenadělám.

V pondělí na praxi jsme si měli přinést svoje vlastní masky, které by jsme si mohli dát na svůj obličej. Já mám normální pleť tak jsem si přinesla: tvaroh, žlotek, lžičku smetany a půlku banánu. Dopadlo to, tak jak vidíte na fotce v levo, jak určitě všichni víte banán po chvilce hned hnědne a jak jsem to měla ještě smíchaný ze všema tima ingrediencema, tak to neskutečně hnusně smrdělo cítila jsem to na obličeji potom celý den. :D

V celém článku jsou dalších pár masek holek.

Nakonec se všechno změnilo

20. října 2013 v 11:00 | J. |  Deník

Vše bylo jinak!

Jak jsem si včera všechno krásně naplánovala, tak mi nakonec všechno padlo. Týně se nikam nechtělo a mě nakonec taky ne. Doufám, že mi aspoň nepadne ten přístí víkend na ten se těším a mrzelo by mě to.

Teď se hezky začnu připravovat na zítřejší praxi. Vůbec se mi tam nechce když vím že mám od 11:00 až do 18:00 než přijedu domu je 20:00 a to se můžu jít jenom vykoupat najíst a jít rovnou spát. To znamená, že zítra tu semnou určitě nepočítejte. Nebudu mít ani čas a hlavně ani náladu něco psát. Vynahradím vám to v úterý to budu doma už 15:30. <3PS: Jo a slečny neděláte nějaká z vás layouty na přání? Potřebovala bych nový tento už mám dlouho a tak už to chce i změnu. Na všem by jsme se dohodli třeba v emailu, jak bych si to představovala apod. Tak pište budu fakt ráda když si někdo uděláte čas.

19. října

19. října 2013 v 16:59 | J. |  Deník

Všem přeji krásný a hlavně hodně užitý den!

Nevím čím začít, ale asi tím, že dnes mám v plánu jít opět s Týnou k nám na kovárnu a hraje tam skvělá kapela Nikdo neví nic!. Jsem na to opravdu zvědavá protože na naší kovárně je po dlouhé době něco takového a taky to tam opravili, tak jsem zvědavá a musím tam prostě jít.

Včera se ani nic extra nedělo byla jsem s Týnou dělali jsme kraviny pak jsme dostali hlad, tak jsme zavolali mému příteli a Tomášovi ať nás vezmou do KFC. A co by pro nás neudělali, že? Samozřejmně, že jsme jeli a my jsme s Týnušou byli spokojený a parádně přepapaný.

Co jste dělali vy včera a co máte v plánu vy moje zlatíčka?Jo a slečny neděláte nějaká z vás layouty na přání? Potřebovala bych nový tento už mám dlouho a tak už to chce i změnu. Na všem by jsme se dohodli třeba v emailu, jak bych si to představovala apod. Tak pište budu fakt ráda když si někdo uděláte čas.

V Baru Homolka

18. října 2013 v 11:59 | J. |  Deník

Po dlouhé době jsem se zase bavila!


Ahoj v sobotu 12.10. jsem se s mojí nejlepší kamarádkou dohodla, že by jsme se mohli zase po dlouhý době pobavit tak jsme si zajeli na diskotéku do Berouna a pořádně si zatancovali a bavili se tam s ostatníma. 26.10. tam pojedeme znova a vezmeme i více lidí takže můžete určitě čekat další fotky.